Organizace PROSAZ nabízí sousedům novou službu


Chráněné dílny neziskové organizace PROSAZ v Pujmanové 1219/8 na Pankráci.

Šicí dílna, která je součástí chráněné dílny neziskové organizace PROSAZ v Pujmanové 1219/8, zavedla pro lidi z blízkého i vzdálenějšího okolí novou službu, opravnu oděvů. Ta pomůže široké veřejnosti a zároveň podpoří zdravotně znevýhodněné, kteří v dílně pracují.

„Všechny sousedy zvu k návštěvě chráněné dílny na Pankráci, kde si můžete nejen nechat opravit oděvy, ale zároveň si zakoupit hezký dárek k Vánocům. Potěšíte sebe i zdejší pracovníky s handicapem,“ uvedla 1. místostarostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011), která útulnou dílnu navštívila.

Kromě šicí dílny naleznete v pankrácké chráněné dílně organizace PROSAZ výrobu svíček, alb a zápisníků s krásnou vazbou i výtvarnou dílnu vytvářející velmi zdařilé obrázky nebo látkové a pletené hračky.

Organizace PROSAZ vznikla 1. října 1991 a z malého občanského sdružení zaměřeného na zájmové a volnočasové aktivity lidí s handicapem se postupem času rozrostla a nyní poskytuje komplexní portfolio služeb pro zdravotně postižené – registrované sociální a zdravotní služby, chráněné dílny a rekreační středisko vhodné pro vozíčkáře.

Více informací na www.prosaz.cz a další fotografie pak v naší malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Chráněné dílny neziskové organizace PROSAZ v Pujmanové 1219/8 na Pankráci. Chráněné dílny neziskové organizace PROSAZ v Pujmanové 1219/8 na Pankráci. Chráněné dílny neziskové organizace PROSAZ v Pujmanové 1219/8 na Pankráci.
Zveřejněno: 14.11.2022 – Vít Drbal
Vytisknout